Workshopy

Nabízíme recyklační workshopy:

 

dsc_hhggg0081

Re-sešity

Naučíte se japonskou vazbu, zatlouci hřebík, navléci nit do jehly, vyrobíte si osobitý sešit, který můžete darovat svému blízkému. Ještě si můžete vzpomenout na strom ve své představě a zajuchat. Strom je stále živý a přitom, máte nový zápisník!

Doba konání: od 20 do 50 minut

Věk: 5 – 150 let.

 

 

Látkobrože

Vyrobíte si slušivou brož, výsledek záleží čistě na Vaší fantazii. Naučíte se zacházet s jehlou a nití. Brože vyrábíme z odstřižků látek, které by jinak skončili v koši, tj. + bod za ekologii .

Doba konání: od 15 do 30 minut

Věk: 7 – 150 let.

 

 

 

 

 

cvocky

 

Náramky z cvočků od plechovek

Ten zvuk plechovky, když jí otevřeme, napijeme se lahodného šumivého nápoje…a v ruce nám zůstane podivný plechový předmět, sám o sobě vypadá jako nějaká tajná součástka od plechového klokana. My je prosím sbíráme, doneseme je na workshop a pomocí jednoduché techniky a kousku provázku je svážeme do estetického náramku.

Doba konání: od 30 do 50 minut

Věk: 7 – 150 let

 

Organizátory akcí, kteří si nás většinou zvou, by mohlo zajímat, že ikdyž jsme příznivci ekonomie daru a rádi děláme věci zadarmo, bohužel některé zajeté koleje po nás chtějí peníze, tedy budeme rádi, když se nám vydaná energie vrátí aspoň v nějaké podobě:

  • prodejní místo bez poplatků + příspěvky od účastníků workshopu— 70 peněz/ osoba
  • 500 peněz jako cestovné + příspěvky od účastníku workshopu— 70 peněz/ osoba
  • 1500 peněz – cestovné, čas , energie a materiál